وبلاگ شخصی سید مهدی امیری

اخبار . آموزش . انتشارات

جایزه ی بزرگ جهانی سینه بوک به یک عکاس ایرانی رسید.

مسابقه جایزه بزرگ عکاسی

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران نیوز آنلاین؛ مسابقه جایزه بزرگ عکاسی کمپانی سینه بوک به سید مهدی امیری تعلق گرفت.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران نیوز انلاین؛جایزه ی بزرگ جهانی سینه بوک به یک عکاس ایرانی عضو رسمی انجمن عکاسان خراسان رضوی رسید.
هیات داوری جایزه بزرگ جهانی کمپانی سینه بوک ‌(cine-books) جایزه ی بزرگ و رتبه ی نخست خود را در زمینه ی پروژه ی عکس سینمایی به سید مهدی امیری با پروژه ای با عنوان (خبر فوری ) اهدا نمود.
کمپانی سینه بوک فعال در زمینه تولیدات سینمایی ، فیلم نامه و کتاب داستان های سینمایی ،این مسابقه را در راستای ترویج پروژه های سینمایی با نگاه عکاسانه در سراسر دنیا برگزار می کند ، بدین ترتیب که هر عکاس متقاضی شرکت باید فیلم نامه ای را با استاندار های جهانی نوشته و طوری عکاسی کند که با دیدن ۶۰ فریم عکس مفهوم کامل داستان سینمایی به تصویر کشیده شود ، و تمامی تکنیک های کارگردانی ، نورپردازی ، کادر بندی و اصول عکاسی در آن مشهود و حفظ شود .
پروژه عکس سینمایی خبر فوری ( Breaking News ) توسط سید مهدی امیری انجام شده ونوشتن فیلم نامه ، دکوپاژ ، کارگردانی، نورپردازی، عکاسی و ادیت این پروژه نیز کار خود اوست ، که در تاریخ ۸ ژانویه از سوی هیات انتخاب کمپانی cine-books جایزه بزرگ و مقام اول مسابقه را کسب نمود .